kazı sırasında bulunan cesetler seri katil işi mi…?

Son dakika haberi: ‘İnşaat’ filmi gerçek oldu! Büyükçekmece’de bir inşaat alanında cesetler bulundu. Cesetlerin ortaya çıkmasından sonra olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Ceset sayısının dört olduğu ortaya çıktı, drone ile çekilen görüntülerde de inşaat alanı açık şekilde görülüyor. Öte yandan, kazı alanıyla ilgili metal para detayı da dikkat çekti.

Son dakika bilgisine göre İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bir inşaat alanında birden fazla ceset bulundu. Cesetlerin kime ait olduğu bilinmiyor. Büyükçekmece’de cesetlerin bulunduğu alana çok sayıda polis sevk edildi. Dört cesedin bulunduğu olay yerinden ilk görüntüler de geldi!

SON DAKİKA: BÜYÜKÇEKMECE’DE 4 CESET BULUNDU!

Büyükçekmece’deki olay kısa sürede gündem oldu. DHA’nın aktardığı son dakika bilgisine göre Büyükçekmece’de kazı sırasında dört ceset bulundu. Ekiplerin incelemeleri devam ediyor.

Hakkımızda Haber Yolda

Haber İçin Hep Yollarda

Bu Haber De İlginizi Çekebilir

“Strep A’nın neden olduğu kızıl vakaları arttı” uyarısı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı'ndan Doç. Dr. Özlem Özgür Gündeşlioğlu, Strep A enfeksiyonlarının artması ile birlikte son dönemde çocuklarda vücutta yaygın kızarık ve döküntüler yapan 'kızıl' vakalarının da arttığını söyledi. Doç. Dr. Gündeşlioğlu, bu vakaların Strep A'nın etkeni olduğunu belirterek, hastalık belirtisi gösteren çocukların mutlaka doktor kontrolüne götürülmesi gerektiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir