Bu Nasıl İş ? Kendi Cenazesinden İnsanlara Hareket Çekti..!

Avustralya’da bir cenaze töreninde yaşananlar sosyal medyanın gündemine yerleşti. 63 yaşındaki Michelle Neumann isimli bir kadın kanser teşhisi konulduktan sonra uzun süren tedavi aşamasına rağmen hayatını kaybetti. 250 kişinin katılımıyla cenaze töreni düzenlenen Neumann kendisini son yolculuğuna uğurlamak için toplanan kalabalığa ilginç bir sürpriz yaptı.

Avustralya’daki bir cenzae töreni sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı. 63 yaşındaki Michelle Neuman isimli bir kadın tıbbi tedavilerin ardından hayatını kaybetti. Kanser hastalığıyla mücadele eden kadının ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu. Cenaze töreninde Neumann’ı son yolculuğuna uğurlamak isteyen sevenleri ilginç bir sürprizle karşılaştı. Michelle Neumann kendi cenazesinde verdiği mesajla herkesi gülümsetmeyi başardı.

Hakkımızda Haber Yolda

Haber İçin Hep Yollarda

Bu Haber De İlginizi Çekebilir

“Strep A’nın neden olduğu kızıl vakaları arttı” uyarısı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı'ndan Doç. Dr. Özlem Özgür Gündeşlioğlu, Strep A enfeksiyonlarının artması ile birlikte son dönemde çocuklarda vücutta yaygın kızarık ve döküntüler yapan 'kızıl' vakalarının da arttığını söyledi. Doç. Dr. Gündeşlioğlu, bu vakaların Strep A'nın etkeni olduğunu belirterek, hastalık belirtisi gösteren çocukların mutlaka doktor kontrolüne götürülmesi gerektiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir