Altın Şöhret Prestige Ödüllerinde, Kadına Şiddete Hayır mesajı verildi

Mascka ana sponsorluğunda, İstanbul Mavi Medya organizatörlüğünde düzenlenen Altın Şöhret Prestige ödülleri, “Kadına şiddete hayır” diyerek büyük bir farkındalık çalışmasıyla muhteşem bir geceye imza attı. Yılın en iyilerinin yer aldığı bu organizasyonun açılışı AK Parti İstanbul Milletvekili Avukat Serkan Bayram tarafından gerçekleştirildi.

Gecenin organizatörleri Melih Çapın, Hakan Çapın ve Öykü Çapın, “Bu gibi projelerin farkındalık amacına vardığı sürece toplumca daha çok bilinçleniyoruz ve bizler de bu yolda daha fazla mesafe alabilmek için etkinlik sayılarımızı arttıracağımızı bildirmek isteriz” diyerek kadına şiddet ve çocuk istismarına karşı farkındalığı tüm topluma aşılayacaklarını belirttiler.

Gecenin açılışında defilesi gerçekleşen ve bu etkinliğin ana sponsoru Mascka firmasının sahibi Zahir Özçelik ise, “Kadına şiddet insanlığa ihanettir. Gücümüz yettiğince biz sesimizi duyurmaya devam edeceğiz. Mascka firması kadına hizmet etmektedir ve kadının her zaman yanındadır ” diyerek sahne konuşmasında büyük alkış topladı.

Hakkımızda Anlat

Bu Haber De İlginizi Çekebilir

“Strep A’nın neden olduğu kızıl vakaları arttı” uyarısı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı'ndan Doç. Dr. Özlem Özgür Gündeşlioğlu, Strep A enfeksiyonlarının artması ile birlikte son dönemde çocuklarda vücutta yaygın kızarık ve döküntüler yapan 'kızıl' vakalarının da arttığını söyledi. Doç. Dr. Gündeşlioğlu, bu vakaların Strep A'nın etkeni olduğunu belirterek, hastalık belirtisi gösteren çocukların mutlaka doktor kontrolüne götürülmesi gerektiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir